Spolupráce

 

Společnost Jaspis Fashion s. r. o. byla založena v roce 1992 v Přerově, kde je sídlo společnosti i dnes. Hlavní činností společnosti je velkoobchod s Pánské košile pánskými oděvy, soustředíme se zejména na pánské košile. V tomto oboru patříme mezi největší firmy na trhu. Ročně prodáme více než 60 000 košil a 20 000 kravat. Nová kolekce je připravována 2x ročně, vždy pro jarní a podzimní sezónu. Každá kolekce obsahuje zhruba 100 nových druhů košil.


Košile dodáváme prostřednictvím obchodních zástupců do sítě maloobchodních prodejen v celé České i Slovenské republice. Provozujeme rovněž síť vlastních a franchisingových značkových prodejen.

Jsme schopni vyrobit košile podle Vašeho zadání, s veškerými detaily a Vaší etiketou.

 

S kým spolupracujeme:

  • franchisingové prodejny FR
  • specializované prodejny s pánskou módou
  • reklamní agentury
  • společnosti vyrábějící profesní a pracovní oděvy

 

Hledáte dodavatele pro svou prodejnu s pánskou módou? Rádi Vám představíme ucelenou nabídku pánské módy a pomůžeme Vám při propagaci našich výrobků. Kontaktujte naše obchodní zástupce.

Chcete si otevřít vlastní specializovaný obchod s pánskou módou formou franšízy? Může to být snadnější, než byste čekali. Chcete vědět víc? Kontaktujte nás.

Má vaše agentura zajistit pro klienta dodávku většího množství košil s vyšitým logem? U nás si můžete vybrat z velké nabídky klasických jednobarevných košil v širokém spektru barev a odstínů, která uspokojí i velmi náročné klienty. Kontaktujte nás.