Košile FR

 

Pánské košile Friends and Rebels (FR) - ukázka

 

Košile pod značkou FR jsou na našem trhu již řadu let a od první kolekce, která obsahovala 13 druhů košil se počet v kolekci postupně zvyšoval až na současných více jak 100 druhů košil, což byla reakce na pozitivní přijetí značky zákazníky. Nová kolekce je tvořena 2x ročně a je představována vždy na jaře a na podzim.


Kolekce košil FR je určena zejména zákazníkům, kteří mají rádi osvědčenou klasiku. Skládá se ze tří základních podkolekcí: košile společenské, košile městské a košile volnočasové a sportovní.


Kolekce společenských košil je tvořena pestrou škálou jednobarevných (uni) košil určených zejména pro nošení do obleku s kravatou. Jsou vyrobeny ze směsového materiálu 60% bavlny, 40% polyesteru. Tento materiál se vyznačuje vysokým komfortem nošení a snadnou údržbou. Škála barev se mění každou sezónu. Při jejich výběru je přihlíženo k aktuálním módním trendům, kolekce však vždy obsahuje i osvědčené barvy, které mají rádi naši zákazníci. V každé nové kolekci tak zákazník může vybírat z více než 20-ti klasických jednobarevných košil.


Košile městské nebo také „city“ košile jsou určeny zákazníkům, kteří sice nosí košili do obleku s kravatou, ale preferují jemný vzor oproti jednobarevné klasice. Jedná se většinou o košile s bílým základem, na kterém je jemný proužek nebo káro v klasických barvách modré, růžové nebo šedé. Dále se sem řadí i jednobarevné košile s jemnou vytkávanou strukturou. Tyto košile jsou vyráběny rovněž ze směsových materiálů 60% bavlny, 40% polyesteru nebo ze 100%-ní bavlny.


Poslední částí kolekce košil FR jsou volnočasové a sportovní košile. Jak už napovídá jejich název, jsou určeny pro volný čas. Tato část kolekce nejvíce podléhá módním trendům a je měněna každou sezónu. Košile jsou vyráběny většinou ze 100%-ní bavlny, ale zákazníci zde mohou najít i speciální materiály, jako je např. len, který je do kolekce zařazován v létě. V zimních měsících jsou do kolekce zařazovány i flanelové nebo manšestrové košile.
Košile FR jsou vyráběny s důrazem kladeným na kvalitu zpracování a použitých materiálů.

 

Aktuální nabídka košil FR online